Toto Wolff woedend: “Bewuste actie of incompetentie”
In de derde bocht van de Grand Prix van Engeland tikte Kimi Raikkonen de achterkant van thuisrijder Lewis Hamilton aan. De Brit is de grote concurrent van Sebastian Vettel in de strijd om de wereldtitel en het team van Mercedes vermoed opzet in de actie van Raikkonen. “Dit was een bewuste actie of incompetentie”, brieste teambaas Toto Wolff bij Sky Sports. “In Frankrijk werden we uit de race gereden en nu weer.”
In Frankrijk was het Vettel zelf die Valtteri Bottas aantikte. De Duitser kreeg op Paul Ricard een straf van vijf seconden, nu kreeg teamgenoot Raikkonen tien seconden straf. Toch slaagde Hamilton erin zich terug te vechten naar P2. De Brit omschreef de situatie met Raikkonen als volgt. “Ferrari bezigde aparte tactieken vandaag.”
De voorsprong van Vettel op Hamilton in de WK-stand groeide naar acht punten. Vettel staat op 171, Hamilton volgt op 163.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."

Geldstraf Mercedes! Terwijl Kimi Antonelli feestviert, vertrekt George Russell via de achterdeur zonder de verplichte media-interviews te doen

Resultaten na straffen en WK-STAND Formule 1 na MAXico: Kimi kampioen, Verstappen stijgt met stip!

