Sutil trapt flink op het gas, maar heeft moeite met Toro Rosso: "Ongeloofelijk snel"
SAO PAULO - Adrian Sutil moest, na zijn desastreuze kwalificatie, de F1 Grand Prix van Brazilië bijna achteraan starten. Toch liet hij zien uit het juiste racehout gesneden te zijn en steeg gedurende race maar liefst tien posities.
De Duitser was dan ook erg in zijn nopjes met dit resultaat: “Het was een opwindende race en ik heb er echt van genoten. Na een redelijke start reed ik het eerste deel van de race op de harde banden en dat pakte goed uit. Na verloop van tijd reed de wagen steeds beter en ik zette een paar snelle rondetijden neer. Toen de safety car naar buiten kwam, doken we meteen naar binnen voor de zachte banden. Ik probeerde daarna wat plekken te winnen, maar het was zeer lastig de Toro Rosso’s te passeren omdat ze ongelooflijk snel waren op het rechte stuk. Het lukte me tenminste wel om Buemi te verschalken en ik won daardoor een plek. Vanaf een 22e positie starten en dan als twaalfde eindigen is erg positief en ik ben daarom ook blij met dat resultaat.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc ziet Ferrari achterop raken in ontwikkelingsstrijd: "We moeten reageren"

Williams F1 kondigt K-Popster TZUYU aan als stem van nieuw themanummer

Brengt Flavio Briatore reservecoureur Paul Aron als alternatief om Colapinto te straffen?


