Regelwijziging F1 biedt kansen: "Geweldige mogelijkheid om gat met kop te dichten"
Williams was in 2014 het tweede team in de Formule 1, alleen Mercedes bleek aantoonbaar sterker. In 2015 stak Ferrari het team uit Grove voorbij en dit jaar is ook Red Bull Racing op de meeste circuits beduidend sterker. Williams F1 (snelste F1-crew) heeft natuurlijk beperkte middelen, maar dat hoeft volgend hoofd-engineer Rob Smedley geen probleem te zijn. De Brit denkt dat de reglementswijziging voor 2017 in het voordeel zijn van teams als Williams.
"De manier waarop we tegenwoordig Formule 1-auto's ontwikkelen, met de nodige restricties voor het testen van de aerodynamica, is in het voordeel van teams met beperkte middelen", vertelde Smedley aan de Britse pers. "2017 biedt ons een geweldige mogelijkheid om het gat naar de koplopers te dichten. Dat moet ook wel, anders kom je op het tweede plan terecht. We dienen deze mogelijkheid maximaal te benutten en dat is ook het doel. We willen vooruit, aan stilstand heb je niks. Williams bevat veel sterke punten en daar moeten we optimaal gebruik van maken, terwijl we tegelijkertijd proberen om onze zwakke plekken te verbeteren."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Ferrari in de knel: Hamilton onthult probleem in Bakoe, want niet alleen motorvermogen speelt SF-26 parten

Nico Hülkenberg: "Punten leken een tijdje binnen bereik, dus het is teleurstellend dat we ze mislopen"

Honda F1 zonder oplossing voor Aston Martin: de zwakke punten van de huidige power unit blootgelegd

