Kubica werkt hard aan herstel: "In augustus weten we meer"
Robert Kubica moet nog een paar maanden geduld hebben voor doktoren duidelijkheid kunnen geven over zijn toekomst in de F1. De Pool crashte begin dit jaar zwaar tijdens een rally in Italië. Wel is hij inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen.
Volgens Riccardo Ceccarelli, de teamdokter van Renault, duurt het nog zo’n drie maanden voor Kubica weet waar hij aan toe is. De coureur werkt momenteel met Ceccarelli verder aan zijn herstel.
"Het zal nog tot augustus duren voor we weten wanneer en of Kubica terug kan keren in de Formule 1, bij Renault", laat de dokter weten in de Italiaanse media.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

FIA bestraft Gabriel Bortoleto na verwarring rond Safety Car in Bakoe

McLaren-teambaas reageert op crash tussen Lando Norris en Franco Colapinto: "Gezonde verstand gebruiken"

VIDEO: Jos Verstappen trapt zijn Skoda Fabia RS Rally2 op zijn staart tijdens East Belgian Rally

