Klein foutje kost Sauber miljoenen: "Maar er zullen geen koppen rollen"
Peter Sauber is niet te spreken over de diskwalificatie van Sergio Perez en Kamui Kobayashi in Australië. Toch hoeft niemand binnen zijn F1-team te vrezen voor zijn of haar baan. De teambaas ontkracht daarmee de geruchten over een mogelijk gedwongen vertrek van James Key, de technische baas.
Key, vorig jaar overgekomen van Force India, is uiteindelijk verantwoordelijk voor de onreglementaire achtervleugel. Op het oog een klein foutje, maar wel een dure. De diskwalificatie kan Sauber miljoenen kosten.
“Natuurlijk ben ik nog niet over de klap heen”, vertelde Sauber tegenover Blick. “Mijn boodschap richting het team mag duidelijk zijn, maar er zullen geen ontslagen vallen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Aston Martin Aramco Formula One Team van Adrian Newey en Lawrence Stroll likt de wonden

BREAKING: Fernando Alonso geeft duidelijkheid over toekomst: "Zal met pensioen gaan... maar nu nog niet"

Ziedende Briatore stapte na Alpine-crash direct op het vliegtuig: “Hij was woedend”

