Kas Haverkort wint eerste FRECA-race in Zandvoort, Laurens van Hoepen zorgt voor extra oranje-tintje

ZANDVOORT – Kas Haverkort won de eerste Formula Regional European Championship by Alpine van het weekend op het circuit van Zandvoort. Het Nederlandse Van Amersfoort Racing-talent hield tijdens de wedstrijd Mercedes-junior Andrea Kimi Antonelli en landgenoot Laurens van Hoepen achter zich.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Haverkort verzilverde zijn pole position aan het einde van de dag door zijn tweede FRECA-overwinning van het seizoen te pakken. Van Hoepen kon bij de start van de race rekenen op druk van het Noorse talent Martinius Stenshorne. Aan het einde van de rit kwam hij als derde over de eindstreep.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

FIA erkent problemen met huidige F1-reglementen: "Zonder twijfel ingewikkeld"

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Jos Verstappen: "Zijn openingszin was: 'Ik wil Max volgend jaar bij ons in de Formule 1"

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière
Más noticias
18-08
