Frédéric Vasseur niet eens met rancuneuze F2-uitspraak Toto Wolff: “Geef hem zelf een F2-auto”

Max Verstappen was tijdens de Hongaarse Grand Prix opnieuw onverslaanbaar. Toto Wolff deelde zijn onvrede na de race en zei dat Red Bull oneerlijke concurrentie is. Hij stelde dat hij is alsof er één team met een F1-auto rijdt en de rest met een Formule 2-bolide. Ferrari-teambaas Frederic Vasseur is het in ieder geval niet eens met de rancuneuze Wolff.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Red Bull scoorde afgelopen zondag hun twaalfde opeenvolgende overwinning. Waar Mercedes jarenlang de sport domineerde, is het nu de beurt aan Red Bull. Toen Mercedes overwinning na overwinning scoorde, hoorde je Wolff niet klagen. Dat is nu wel anders. Vasseur is het niet eens met Wolff en vertelde bij formu1a.uno het volgende: “Geef hem een Formule 2-auto en we zullen zien. Red Bull rijdt vooraan, maar het gevoel is hetzelfde als toen Mercedes vooraan reed. We moeten ons op onszelf concentreren en meer doen en fouten minimaliseren. Ik denk niet dat het zinvol is om dit soort uitspraken te doen.”
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
Más noticias
17-08
