FOTO'S: Kevin Magnussen voor de tweede keer vader geworden

Kevin Magnussen is voor de tweede keer vader geworden. Zijn vrouw Louise en hij werden in 2021 voor het eerst ouders van een dochtertje. De tweede Magnussen is er nu ook! De tweede dochter van de Haas-coureur heet Agnes en maakt het goed.
De Deense Haas F1-coureur heeft negen maanden geleden strategische gepland. In de drukke agenda, werd de kleine Magnussen geboren in een week dat haar vader niet aan de andere kant van Europa hoeft te zijn.
De Deense Haas F1-coureur heeft negen maanden geleden strategische gepland. In de drukke agenda, werd de kleine Magnussen geboren in een week dat haar vader niet aan de andere kant van Europa hoeft te zijn.
A dad to two! Congratulations Kevin and Louise on the birth of your second daughter, Agnes ❤️ pic.twitter.com/YarBibPo7A
— MoneyGram Haas F1 Team (@HaasF1Team) July 18, 2023
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
Meer nieuws
17-08
