Fernando Alonso heeft meerdere aanbiedingen voor volgend jaar, tegen een aantal heeft hij al 'nee' gezegd, maar...
Fernando Alonso heeft nog steeds geen beslissing genomen over zijn toekomst in de Formule 1. De prestaties van McLaren-Honda zijn na drie jaar nog niet zoals verwacht en de Spanjaard wil graag strijden voor de wereldtitel Formule 1. Recent liet de coureur al weten alle opties open te willen houden. In de paddock van het circuit Spa-Francorchamps liet de coureur weten dat hij meerdere opties heeft.
“Ik wacht en ik ga het beste besluit voor mijzelf nemen, dat wordt degene die mij volgend jaar vrolijker maakt”, legde de Spanjaard uit. “Ik ben ontspannen. Ik wacht zo lang als mogelijk om een betere, meer duidelijkere gedachten en projecten te hebben. Laten we het zien.”
“Ik moet gaan denken over de toekomst en volgende maand een beslissing nemen” vertelde de coureur uit Oviedo tegen ESPN. “Zeker ik heb wat aanbiedingen en ik had aanbiedingen in juni, in juli en in augustus. Tegen zestig procent van deze heb ik al nee tegen gezegd en de andere veertig procent zijn nog steeds open.” Ondertussen moet McLaren nog een besluit nemen of men in 2018 verder gaat met de Japanse aandrijving. Dat maakt de beslissing van Alonso niet makkelijker.
“Ik wacht en ik ga het beste besluit voor mijzelf nemen, dat wordt degene die mij volgend jaar vrolijker maakt”, legde de Spanjaard uit. “Ik ben ontspannen. Ik wacht zo lang als mogelijk om een betere, meer duidelijkere gedachten en projecten te hebben. Laten we het zien.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen
Meer nieuws
18-08
