Felipe Massa niet gebukt onder druk: "Al tien vervangers genoemd, maar..."
Felipe Massa heeft niet het gevoel dat de druk groter is om te presteren in 2011, omdat hij in 2010 geen aansprekende resultaten heeft geboekt. Ferrari F1-teamgenoot Fernando Alonso reed Massa het snot voor de ogen en pakte zelfs bijna de wereldtitel. De Braziliaan won net als in 2009 geen enkele race en staat volgens de geruchten onder druk van Ferrari om beter te gaan presteren.
“Ik zie 2011 niet als een cruciaal jaar voor mezelf”, vertelde Massa. “Ik heb al vaker in een vergelijkbare situatie gezeten. Ik weet nog goed dat in het begin van 2006 werd gezegd dat ik maar een jaar bij Ferrari zou blijven. Uiteindelijk won ik races en bleef ik langer.”
“Ook in 2008 stond ik onder druk. Toch was ik aan het einde van het seizoen even wereldkampioen. Ik heb het dit jaar niet makkelijk gehad, maar dat komt niet door het ongeluk dat ik gehad heb. De laatste jaren zijn er al tien mogelijke opvolgers genoemd, maar ik ben er nog steeds!”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Gefrustreerde Lance Stroll raakt verwikkeld in gespannen gesprek met marshal

Oscar Piastri ziet podiumkans in rook opgaan: "Natuurlijk doet het pijn"

Laurent Mekies ziet Red Bull grote stappen zetten: "Het voelt heel anders dan aan het begin van het seizoen"

