Formule 1

F1-sponsor Carlos Slim speelt belangrijke rol: "Om de tafel over mijn toekomst"

Door Casper Bekking31 mei 2012 · 19:20 uur1 min lezen
Sergio Perez ziet zichzelf in 2013 bij een topteam rijden en meedoen om de zeges en wereldtitel. De Sauber F1-coureur maakt deel uit van het talentenprogramma van Ferrari, waar de jonge Mexicaan al geruime tijd genoemd wordt als opvolger van de ondermaats presterende Felipe Massa. Na zijn topprestatie in de Formule 1 Grand Prix van Maleisië voelt de voormalig teamgenoot van Giedo van der Garde zich klaar voor de top.


“In Maleisië heb ik meer de zege verloren dan dat ik de tweede plaats heb gewonnen. Als ik die race over kon doen, dan zou ik hem winnen”, aldus Perez tegenover Auto Bild. “Er is een punt in je carrière waarin je voelt dat je klaar bent om tegen de beste rijders in de beste teams te strijden. Voor mij is dat de logische, volgende stap. Ik voel me zeer prettig hier bij Sauber maar ik wil zo snel mogelijk races winnen.”

In de keuze voor een nieuwe werkgever zal zijn voornaamste sponsor Carlos Slim van Telmex een belangrijke rol spelen: “We beslissen samen wat ik ga doen. Ik heb hem verteld dat ik wat later in het seizoen met hem om de tafel wil om mijn toekomst en de opties te bespreken.”
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×