F1 blijft lonken voor Robert Doornbos
Robert Doornbos zien we ook in 2010 terug in de Amerikaanse IndyCar Series. De Rotterdammer verzekerde zich na zijn vertrek bij Newman/Haas/Lanigan al snel van een contract voor de rest van 2009 én 2010 bij HVM. Toch blijft de Formule 1 lonken voor Doornbos. Zo boden de nieuwe teams weer kansen in de koningsklasse van de autosport.
Doornbos is, ondanks het uitblijven van een F1-avontuur, positief over 2010. Ondanks een wat matige start bij HVM, zijn de vooruitzichten voor het nieuwe seizoen meer dan goed: “We zijn inmiddels hard aan het werk om de wagen te ontwikkelen en ik vertrouw erop dat we beter voor de dag kunnen komen.”
“Er komt een aantal teams bij”, vertelde Doornbos in een interview met NUsport”, dus hebben we gekeken of er mogelijkheden waren. Er waren wat gesprekken met USF1 en Campos Meta1 was ook geïnteresseerd. Zij vroegen echter vijf miljoen dollar aan sponsorgeld. Als ik dat al zou hebben, ging ik liever vooraan rijden in de IndyCar Series dan achteraan in de Formule 1.”
Doornbos is, ondanks het uitblijven van een F1-avontuur, positief over 2010. Ondanks een wat matige start bij HVM, zijn de vooruitzichten voor het nieuwe seizoen meer dan goed: “We zijn inmiddels hard aan het werk om de wagen te ontwikkelen en ik vertrouw erop dat we beter voor de dag kunnen komen.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'
Más noticias
18-08
