Dr. Helmut Marko: "Rijders met snelste dagtijd in Melbourne niet in top-10"
Het Red Bull F1 Team zal tijdens de Grand Prix van Australië met een nieuw updatepakket komen. Dat heeft adviseur Dr. Helmut Marko aangegeven. Het kampioensteam kwam tijdens de laatste twee testdagen in Barcelona in actie met een aantal nieuwe onderdelen, waaronder een andere voorvleugel en een nieuw uitlaatontwerp. Ondanks de beperkte testkilometers en de onduidelijkheid over de werking van enkele systemen gaf Marko aan dat de ontwikkelingsstrijd in volle gang is.
“We hebben van Jerez tot Barcelona doorontwikkeld en met de kennis die we vergaard hebben wordt opnieuw doorontwikkeld”, aldus Marko tegenover Servus TV. “In Melbourne verschijnen opnieuw een aantal nieuwe onderdelen op de auto. Nieuwe onderdelen betekent ook een snellere auto.”
De consultant had bovendien een bijzondere mening over de snelste mannen tijdens de wintertests: “De rijders die de snelste dagtijden hebben gereden zullen in Melbourne niet in de top-10 staan. Wij hebben niet met een dergelijke instelling gereden. Na onze analyse hebben de overige teams met minder benzine aan boord gereden.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman blijft achter inhaalactie staan na kostbare botsing met Pierre Gasly: "Naar mijn mening was het een race-incident"

Red Bull-teambaas onthult dat de RB22 van Max Verstappen schade had opgelopen

Silly Season Formule 1: Valtteri Bottas maakt zich geen zorgen over geruchten rond zijn toekomst bij Cadillac

