Charles Leclerc wilde weinig risico’s nemen in sprintrace: “Als je crasht…”

Charles Leclerc reed een mooie sprintrace in Miami. De Ferrari-coureur reed naar de tweede positie en behield daarmee zijn startpositie. Aan het begin leek het er eventjes op dat Leclerc Max Verstappen poogde in te halen. Leclerc werd afgeknepen en moest de rest van de race tegen de achterkant van de RB20 aankijken. Toch is Leclerc blij met de race en is hij blij dat hij geen onnodige risico’s nam.
"Ik was heel hard aan het pushen in de eerste paar rondjes, maar Red Bull had simpelweg meer tempo dan wij. Maar de bandendegradatie was vergelijkbaar en morgen hebben we een lange race, dus dat betekent dat de kwalificatie belangrijk wordt, we moeten zo ver mogelijk naar voren starten."
"Ik had best een goede start en toen zat ik aan de binnenkant in de eerste bocht, maar ik wilde niet te veel risico nemen, aangezien we ook nog een kwalificatie hebben later op de dag", begint Leclerc na de race in gesprek met James Hinchcliffe. "Als je crasht, kan je waarschijnlijk niet meer in actie komen in de kwalificatie. Ik probeerde het wel, maar we remden allebei heel erg laat. Max wist uiteindelijk zijn positie te behouden."
"Ik was heel hard aan het pushen in de eerste paar rondjes, maar Red Bull had simpelweg meer tempo dan wij. Maar de bandendegradatie was vergelijkbaar en morgen hebben we een lange race, dus dat betekent dat de kwalificatie belangrijk wordt, we moeten zo ver mogelijk naar voren starten."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen
Más noticias
18-08
