Laatste nieuws
• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"
Formule 1

Bruno Senna lovend over nieuwe FW34: "Aantal interessante zaken ontdekt"

Door Casper Bekking10 februari 2012 · 08:06 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises United States Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

JEREZ – Bruno Senna heeft de eerste meters voor het Williams F1 Team achter de rug. De Braziliaan kwam tijdens de derde testdag in Jerez de la Frontera voor het eerst in actie met de nieuwe FW34, nadat teamgenoot Pastor Maldonado de eerste twee dagen voor zijn rekening had genomen. Senna kende een zeer productieve dag en legde liefst 125 ronden af.

“Het was een geweldige dag”, blikte Senna terug. “Hoewel er zowel binnen als buiten de auto nog veel werk te verzetten is, was het zeer prettig om eindelijk achter het stuur plaats te kunnen nemen. We hebben een erg productieve dag achter de rug waarin we alle geplande zaken konden afwerken. We hebben een aantal interessante zaken ontdekt, met name over de banden. Ik heb het gevoel dat er veel potentie in de FW34 zit evenals in mijn eigen rijden. Het team heeft goed werk geleverd en ik ben blij dat we een probleemloze dag gehad hebben.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×