Primeur; Mark Retera in zee met Wildkart Holland in de DD2

Mark Retera komt dit seizoen nog uit op een Wildkart in de DD2 klasse bij Chrono Karting. Onlangs kwamen Retera en Wildkart Holland overeen om dit seizoen uit te komen in de populaire klasse. Mark Retera, de oudere broer van Dennis Retera (A1 GP powered by Ferrari, KTM X-Bow en DSC) kiest hiermee voor het bekwame team van Wildkart Holland dat begeleid wordt door Marco Bleek.
Retera testte onlangs en dat beviel gelijk goed. “Het is een goed team met veel ervaren mensen aan boort”, verklaarde Retera tegenover RaceXpress.nl “De tests verliepen zowel voor mij als voor het team uitstekend, vervolgde een dol enthousiaste Retera. “Ik zou dit seizoen niet meer rijden, tot het telefoontje kwam van Wildkart Holland. De deal was al snel beklonken. De eerste race is aankomend weekend op Spa – Francorchamps. Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om Frans Meeuwissen en Marco Bleek te bedanken voor deze deal. En natuurlijk mijn sponsoren: Club van 50, Auto-Garant, Havemorefund, Aalster Tentenbedrijf van der Werff.
Meer info over Wildkart Holland
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Brandon Tiber: van turnen op hoog niveau met Epke Zonderland, nu succesvol in de kartsport met zege in NK: "Dat voelt goed!"

Mooie ervaring voor karttalent Leonard Noordijk in Valencia wordt verzilverd met podium in Spa: "Echt superblij"

Gewaagde keuze wordt beloond! Thomas Melters gokt op slicks en snelt in Spa naar klinkende zege: "Pakte heel goed uit"





