Dikkie van der Wal gaat met Formula K Holland voor succes

Formula K Holland timmert flink aan de weg in kartend Nederland. Het team dat onder leiding staat van Ribert Kuipers en Martijn Reuvers staat aan de vooravond van een nieuw avontuur. Als importeur en vertegenwoordiger voor het merk Formula K, opgezet door Martin Blom, volgt dit team in de slipstream van de fabriek de jacht naar succes. Immers: Formula K is een jong merk maar behaalde al uitstekende resultaten in alle categorieën in de karting. Zo pakte Yannick de Brabander al het vicewereldkampioenschap in de KZ1, terwijl Dave Blom en Mikko Laine voor Rotax Max-successen zorgden. De nieuwste aanwinst is Dikkie van der Wal. Het tienjarige talent komt uit voor Formula K in de MiniMax. Als groot fan van Valentino Rossi heeft Dikkie zijn vertrouwde startnummer 46.
“Ik ga bij Ribert en Martin voor Formula K Holland in de MiniMax rijden”, bevestigde Dikkie van der Wal tegenover RaceXpress.nl. “Het wordt een leuk jaar. We rijden in elk geval het Nederlands kampioenschap Chrono Karting en verder aan de BNL en BMC. Ik heb er heel veel zin in, ik heb het erg naar mijn zin in de MiniMax. Ik heb afgelopen weekend getraind in Spanje, het was een zware baan maar het ging super!” Dikkie heeft nu ook een nieuw pak, dat er gelikt uit ziet: “Het is supergaaf: zwart, wit, rood en Petronas-groen met de naam Dikkie erin!”

Vader Van der Wal voegde toe: “De combinatie met Ribert is een goede. We zijn in Spanje geweest om te testen, daar was alles tot in de perfectie geregeld. Formula K heeft haar zaken goed voor elkaar en werkt erg professioneel. Er heerst rust en ze doen hun uiterste best. We hebben er zin in en willen er een leuk seizoen van maken.”
Voor meer informatie over Formule K in Nederland, kijk HIER!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Brandon Tiber: van turnen op hoog niveau met Epke Zonderland, nu succesvol in de kartsport met zege in NK: "Dat voelt goed!"

Mooie ervaring voor karttalent Leonard Noordijk in Valencia wordt verzilverd met podium in Spa: "Echt superblij"

Gewaagde keuze wordt beloond! Thomas Melters gokt op slicks en snelt in Spa naar klinkende zege: "Pakte heel goed uit"





