De dikke GT-bolides van het ADAC GT Masters keren terug naar Zandvoort + KALENDER
Het ADAC GT Masters bezoekt ook in 2016 het Circuit Park Zandvoort, waardoor de GT-bolides als Audi, Bentley, Lamborghini en Porsche wederom in de duinen aan de Noordzee zijn te bewonderen.
In het jubileum jaar wordt de wedstrijd aan de Noordzee waarschijnlijk gecombineerd met de Masters of F3. Daarentegen is ook de Formule 4 van de partij als de GT-bolides terugkeren naar Zandvoort. Het weekend vindt plaats in het weekend van 21 augustus. Het circuit van Spa-Francorchamps is echter van de kalender verdwenen. Het seizoen kent in totaal 7 evenementen en start traditioneel in Oschersleben op 15 april. Het kampioenschap eindigt in Hockenheim op 2 oktober.
Een unicum is dat het ADAC GT Masters dit jaar samen met de DTM rijdt op de Lausitzring. Dat is voor het eerst sinds 2008 dat deze kampioenschappen weer een weekend delen. Een van de weinige circuits waar voldoende ruimt in de pistraat is voor beiden klassen.
Kalender15-17 april - Oschersleben
29 april – 1 mei - Sachsenring
3 – 5 juni - Lausitzring
22 – 24 juli - Oostenrijk
5 – 7 augustus – Nürburgring
19 – 21 augustus – Circuit Park Zandvoort
30 september – 2 oktober - Hockenheim
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt

ADAC GT Masters: Finn Zulauf en Felix Hirsiger kronen zich met overwinning in de slotrace tot kampioenen

ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit





