Laatste nieuws
• Rutronik Racing breidt samenwerking met Lamborghini uit en zet in 2027 twee Temario's in de GT World Challenge Europe in• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”• Rutronik Racing breidt samenwerking met Lamborghini uit en zet in 2027 twee Temario's in de GT World Challenge Europe in• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”
Nieuws

Viking Trophy; Scandinavisch onderonsje

Door Bas Kaligis16 juni 2008 · 13:05 uur1 min lezen
Viking Trophy; Scandinavisch onderonsje

In 1990 maakte de Viking Trophy haar intrede. Dit om karting te promoten in Scandinavië. Inmiddels is het event niet meer weg te denken van de kalender. Voor de 2008 editie stond het circuit van Lappeenranta in Finland op het schema.

In de KF2 schreef de Zweed Joel Johansson de zege op zijn naam. De Fin Ringbom, uitkomend voor het succesvolle Nederlandse PdB Racing eindigde keurig als tweede. In de KZ2 klasse was er opnieuw ‘victory’ voor de Energy formatie met winst voor in de KZ2. Daar zorgde Seppänen en Ostvold voor een dubbelzege van het blauw-witte merk. In de KF3 ging Maxim Zimin (Maranello/XTR) met de zege terug naar Rusland.

Uitslagen Viking Trophy:

KF2

KF3

KZ2

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Karting & Talent→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×