“Yes, yes, yes!” Valtteri Bottas is uitzinnig van vreugde met poleposition
SILVERSTONE - "Yes, yes, yes!", klonk het over de boardradio van Valtteri Bottas. De Fin was uitermate tevreden met zijn poleposition tijdens de kwalificatie voor de F1 70th Anniversary Grand Prix van vandaag. In zijn laatste run zette Bottas op de mediumband de snelste tijd neer. Zijn doel voor morgen is de race winnen.
"Dit voelt heel erg goed", vertelde Bottas aan F1-interviewer Paul Di Resta. "Ik hou van de kwalificatie, vooral als alles goed gaat. Het is fijn om het beste uit jezelf te halen. De set-up hebben we wat veranderd en dat pakte goed uit. Ik ben erg tevreden en ben blij dat ik in deze auto rij. Mentaal is het altijd goed om van pole te starten. Het doel is om de race te winnen. In de race zijn we snel, dus dat zit wel goed. Nu is het zaak om goed te starten en de race te winnen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

