WEERUPDATE: De eerste Grand Prix van 2014: droog of regen?
MELBOURNE - De eerste Grand Prix van het nieuwe Formule 1-seizoen is aanstaande. Na maanden van voorbereiding weten we eindelijk hoe de zaken ervoor staan. Het weer lijkt geen grote rol van betekenis te gaan spelen. Zaterdagavond is de tropisch warme lucht uit Melbourne met een onweersbui verdreven. Zondag profiteren de coureurs van een prima weertype waarbij de kans op een bui beperkt zal blijven tot een lokale aangelegenheid.
Over twee weken kijken we naar het weer in Kuala Lumpur in Maleisië waar de coureurs weer aan de bak kunnen. Het zal in Kuala Lumpur in ieder geval veel warmer en benauwder zal zijn dan in het huidige Australië.
© Ed Aldus
Zondag hangt er boven Melbourne veel bewolking waardoor de zon slechts mondjesmaat aan bod zal komen. Lokaal kan er dus een buitje voorkomen, maar er wordt minder dan 1 mm aan neerslag berekend. Het kwik in de thermometer loopt op naar een aangename 20°C. De westenwind waait matig, windkracht 4, en zal in de avond afnemen tot matig, windkracht 3.
Over twee weken kijken we naar het weer in Kuala Lumpur in Maleisië waar de coureurs weer aan de bak kunnen. Het zal in Kuala Lumpur in ieder geval veel warmer en benauwder zal zijn dan in het huidige Australië.
© Ed Aldus
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
E
Ed Aldus
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Meer nieuws
18-08
