Weerbericht Formule 1 Barcelona: wat doet het weer in Catalunya op de laatste testdag?
De weersomstandigheden op de laatste testdag van de Formule 1 in Barcelona zijn opnieuw gunstig. De dag begint zonnig, later neemt de kans op wolken wel toe. De temperatuur in de middag loopt op naar 17˚C. De dag begint met zon en 9˚C. In het weekend is er Barcelona kans op regen en onweer, waardoor de testdagen net op tijd zijn afgelopen.
Het weer is de coureurs deze week een stuk beter gezind dan in de eerste week die koud en nat verliep. In de tweede testweek hebben de teams veel kilometers kunnen maken om data te verzamelen.
Het weer is de coureurs deze week een stuk beter gezind dan in de eerste week die koud en nat verliep. In de tweede testweek hebben de teams veel kilometers kunnen maken om data te verzamelen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Más noticias
18-08
