Webber ontvangt een sms en pakt de overwinning “Het is een geweldige dag!”
Zes uit zes! Mark Webber heeft er voor gezorgt dat hij de zesde verschillende winnaar is van het F1 seizoen in 2012. Door vanaf pole positie te starten heeft Webber niet alleen de tweede overwinning voor Red Bull Racing binnen gehaald, ook is dit voor de Australiër de tweede keer dat hij zegevierd in het Monegaskische prinsdom.
“Aan het eind van de race toen de regen kwam, was het erg zwaar werd om snelle ronden te blijven rijden. Maar met al mijn ervaring en het goede teamwork konden we vandaag naar de overwinning rijden. Ik had vandaag de overwinning met twee handen vast en liet deze niet meer los”.
“Het is een geweldige dag! Deze plaats geeft je zoveel herinneringen. Er waren verschillende gedeelten in de race waar ik echt gefocust moest zijn om onze eerste positie te verdedigen. Ook na de pitstops was het interessant om te zien dat Sebastian zijn banden echt goed op temperatuur had, terwijl die van mij gewoon niet gingen werken. Ook kreeg ik vanochtend een sms van een goede vriend die het volgende tegen me zei ‘Jij bent aan zet, je staat vooraan en moet de juiste zet maken’, dit gaf me een super gevoel”.
“Aan het eind van de race toen de regen kwam, was het erg zwaar werd om snelle ronden te blijven rijden. Maar met al mijn ervaring en het goede teamwork konden we vandaag naar de overwinning rijden. Ik had vandaag de overwinning met twee handen vast en liet deze niet meer los”.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Meer nieuws
18-08
