Wat is de reden van het stoppen van Mercedes? Nieuwe projecten met Formule 1 en Formule E
Nogal onverwacht maakte Mercedes gisteravond bekend om zich na 2018 terug te trekken uit de DTM. De Zilverpijlen gaan zich richten op de Formule E. "In de autosport, net zoals in elk ander gebied, willen we de benchmark in het premium segment zijn en innovatieve, nieuwe projecten verkennen. De combinatie van Formule 1 en Formule E levert dat op. Formule E is als een spannende start-up-onderneming: het biedt een gloednieuwe indeling die racing combineert met een sterk event karakter", verklaarde Toto Wolff.
Wil je nog naar de Formule 1 in Spa-Francorchamps?
De laatste F1-tickets voor de Grand Prix Formule 1 op Spa-Francorchamps! De race in de Belgische Ardennen is het hoogtepunt voor veel Nederlanders en Belgen.
*De LAATSTE kaarten voor de Formule 1 Grand Prix van België op Spa-Francorchamps*
"Het stimuleert huidige en toekomstige technologieën. Elektrificatie gebeurt in de wereld van de auto, bestemd voor het normale verkeer en Formule E biedt fabrikanten een interessant platform om deze technologie naar een nieuw publiek te brengen. En door dit te doen met een compleet nieuwe wijze van racen, dat verschilt van elke andere serie. Ik ben blij dat we onze toegangsoptie voor een jaar tot het 2019/20 seizoen kunnen verlengen. Dit geeft ons de tijd om de serie goed te begrijpen en ons voor te bereiden op de juiste manier", aldus Mercedes racemanager Toto Wolff.
Wil je nog naar de Formule 1 in Spa-Francorchamps?
De laatste F1-tickets voor de Grand Prix Formule 1 op Spa-Francorchamps! De race in de Belgische Ardennen is het hoogtepunt voor veel Nederlanders en Belgen.
*De LAATSTE kaarten voor de Formule 1 Grand Prix van België op Spa-Francorchamps*
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
P
Peter Vader
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
More news
17-08
