Vijf Formule 1-coureurs die het meest onder druk staan in 2019, nummer 1
Bij het ingaan van het F1 seizoen 2019 zijn er verschillende coureurs die te maken krijgen met veel druk zodra ze in de auto stappen, aldus PlanetF1. De eerste is Daniil Kvyat, die terugkeert bij Toro Rosso.
Kvyat verbleef vervolgens nog eens anderhalf jaar bij Toro Rosso, voordat hij het team verliet na de Grand Prix in de Verenigde Staten eind 2017. Na een jaar als ontwikkelingscoureur voor de Scuderia Ferrari, is de 'Torpedo' weer back-on-track met Toro Rosso.
De Rus keert terug in 2019. Na iets meer dan een jaar na de seizoensstart van 2018, zal Daniil Kvyat dit jaar weer gaan racen voor Toro Rosso. Het zal zijn derde stint zijn met het team waar hij ooit zijn F1-carrière begon, in 2014. Na een jaar bij het juniorenteam promoveerde hij naar het Red Bull-team. Gedurende zijn tijd bij de Bulls scoorde hij twee podiumplaatsen, maar na een reeks fouten werd hij teruggezet naar het juniorenteam en nam Max Verstappen zijn positie in bij Red Bull.
Kvyat verbleef vervolgens nog eens anderhalf jaar bij Toro Rosso, voordat hij het team verliet na de Grand Prix in de Verenigde Staten eind 2017. Na een jaar als ontwikkelingscoureur voor de Scuderia Ferrari, is de 'Torpedo' weer back-on-track met Toro Rosso.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
P
Peter Vader
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
Meer nieuws
18-08
