Toto Wolff rekent zich niet rijk: "Red Bull en Ferrari hebben meer vermogen achter de hand"
Als vertrouwd van de afgelopen zes jaar was Mercedes tijdens de openingsdag in Oostenrijk de snelste van het hele veld. Lewis Hamilton noteerde in beide vrije trainingen de snelste tijd, maar teambaas Toto Wolff wil zich nog niet rijk rekenen. De Oostenrijker verwacht dat de concurrentie nog niet het achterste van hun tong heeft laten zien.
"We kunnen tevreden zijn met de eerste trainingen", zegt Wolff in een reactie bij het Oostenrijkse ORF. "Iedereen is nog wat roestig, al is dat bij de coureurs wat minder. Bij ons functioneerde alles naar behoren en we proberen in dit ritme door te gaan."
Het verschil met Max Verstappen was in beide trainingen groot. "We kijken naar de prestatie van onze eigen auto", legt Wolff uit. Het is lastig om in te schatten waar je echt staat, want niemand legt alle troeven meteen op tafel. Red Bull en Ferrari hebben nog vermogen achter de hand en hebben nog niet alles laten zien."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

McLaren-teambaas reageert op crash tussen Lando Norris en Franco Colapinto: "Gezonde verstand gebruiken"

VIDEO: Jos Verstappen trapt zijn Skoda Fabia RS Rally2 op zijn staart tijdens East Belgian Rally

Flavio Briatore is not amused: “Ik wil de tijd nemen om hierover na te denken en welke actie we moeten ondernemen"

