Tatiana Calderon ook in 2019 testcoureur bij Alfa Romeo
Tatiana Calderon is ook in 2019 testrijder bij het team van Alfa Romeo. De Colombiaanse testte vorig jaar al voor het team dat destijds nog onder de naam Sauber door het leven ging. Calderon rijdt dit jaar in de Formule 2 voor het team van BWT Arden en zal dat combineren met haar werkzaamheden voor het team van Alfa Romeo.
"De droom leeft voort", zegt Calderon in een eerste reactie op social media. "Ik ben zeer blij dat mijn reis met Alfa Romeo door kan blijven gaan. Ik ben ook in 2019 testrijder voor het team. Bedankt voor deze kans en het vertrouwen. Laat de test maar komen."
The dream goes on, very excited to continue with my @F1 journey with @alfaromeoracing as a Test Driver in 2019! Thanks for the opportunity and trust 🙌🏻👊🏼Bring it on! pic.twitter.com/ejg8Jn0Eoz
— Tatiana Calderon (@TataCalde) March 1, 2019
"De droom leeft voort", zegt Calderon in een eerste reactie op social media. "Ik ben zeer blij dat mijn reis met Alfa Romeo door kan blijven gaan. Ik ben ook in 2019 testrijder voor het team. Bedankt voor deze kans en het vertrouwen. Laat de test maar komen."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Meer nieuws
18-08
