Steun van Ecclestone, Poetin en Szafnauer voor controversieel besluit van Toto Wolff: "Moeten ook begrijpen..."
In Sotsji kreeg Valtteri Bottas van Mercedes de opdracht om zijn teamgenoot Lewis Hamilton voorbij te laten. Daarmee was er een kleine controverse geboren in de F1-paddock na de Grand Prix van Rusland. De Fin was behoorlijk boos, toen zijn teamgenoot uiteindelijk de race moest winnen. Mercedes teambaas Toto Wolff verdedigde na de race de wissel van positie.
“Grote, ambitieuze coureurs zijn fundamenteel”, reageerde Force India teambaas Otmar Szafnauer. “Maar ze moeten ook begrijpen dat hun belang soms in conflict is met degene die het team runt.”
“Het is beter om hier winnaar te zijn, dan een idioot in Abu Dhabi”, zei de Mercedes-teambaas tegen GrandPrix.com. Voormalig eigenaar van de Formule 1, Bernie Ecclestone, bekeek de race samen met Vladimir Poetin en kon de Oostenrijker niet anders dan gelijk geven. En zo dachten er nog veel meer gelijkgestemden in de paddock over Wollf's besluit.
“Grote, ambitieuze coureurs zijn fundamenteel”, reageerde Force India teambaas Otmar Szafnauer. “Maar ze moeten ook begrijpen dat hun belang soms in conflict is met degene die het team runt.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
Meer nieuws
18-08
