Stand WK Formule 1: Max Verstappen beste rookie na race in Hongarije
Het weekend in Hongarije heeft voor de nodige verschuivingen gezorgd in de strijd om het wereldkampioenschap Formule 1. Lewis Hamilton breidde zijn voorsprong op teamgenoot Nico Rosberg uit, maar zag Sebastian Vettel wel dichterbij komen.
Degene die de grootste sprong maakte was Max Verstappen. Door de twaalf punten die hij zondag behaalde maakte hij een grote sprong in het kampioenschap. Verstappen staat nu elfde, twee punten achter de nummer negen, Nico Hulkenberg. Ook is Max nu de beste rookie.
Stand WK Formule 1 na tien van de negentien races:
Degene die de grootste sprong maakte was Max Verstappen. Door de twaalf punten die hij zondag behaalde maakte hij een grote sprong in het kampioenschap. Verstappen staat nu elfde, twee punten achter de nummer negen, Nico Hulkenberg. Ook is Max nu de beste rookie.
Stand WK Formule 1 na tien van de negentien races:
1 Lewis Hamilton Mercedes 202
2 Nico Rosberg Mercedes 181
3 Sebastian Vettel Ferrari 160
4 Valtteri Bottas Williams 77
5 Kimi Räikkönen Ferrari 76
6 Felipe Massa Williams 74
7 Daniel Ricciardo Red Bull 51
8 Daniil Kvyat Red Bull 45
9 Nico Hulkenberg Force India 24
10 Romain Grosjean Lotus 23
11 Max Verstappen Toro Rosso 22
12 Felipe Nasr Sauber 16
13 Sergio Perez Force India 15
14 Pastor Maldonado Lotus 12
15 Fernando Alonso McLaren 11
16 Carlos Sainz Toro Rosso 9
17 Jenson Button McLaren 6
18 Marcus Ericsson Sauber 6
19 Roberto Merhi Marussia 0
20 Will Stevens Marussia 0
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Meer nieuws
18-08
