Silverstone is een powercircuit: "Wanneer Max Verstappen het podium haalt, is dat een wereldprestatie"
In de nieuwe aflevering van Slipstream kijken Allard Kalff en Kees van de Grint vooruit op de Grand Prix van Engeland. De kansen voor Max Verstappen zien ze somber in. De heren gaan er van uit dat Mercedes daar toch weer de beste kaarten in handen heeft. Ook zien ze grote kansen voor Racing Point.
"Wanneer Max Verstappen het podium haalt, dan is dat een wereldprestatie", stelt Kees van de Grint. "Als je realistisch gaat kijken dan is dat toch echt wel een powercircuit. Dus dan ga ik er vanuit dat Mercedes weer bovenaan staat. En daarachter komt het zusje namelijk Racing Point. Dus als Max bij de top vier zit dan heeft hij het al heel goed gedaan."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

