Sebastian Vettel kan gaan aftellen...
Afgelopen weekend was de Formule 1 in de stad São Paulo voor de Grand Prix van Brazilië. Sebastian Vettel van Aston Martin Racing had een goede start van de race, maar hoopte op een betere finish.
Sebastian Vettel
"Ik had een goede start, maar verloor een paar posities bij de eerste pitstop en dat begon mijn middag te beïnvloeden. Ik had een behoorlijk tempo, maar de timing van de tweede Safety Car werkte niet in mijn voordeel omdat ik op Mediums reed terwijl veel auto's om me heen op Softs reden voor de herstart. Het voelt alsof we meer punten hadden moeten scoren, maar gezien het verloop van de wedstrijd denk ik niet dat we veel meer hadden kunnen doen. Dat is soms racen. Volgende week gaan we in Abu Dhabi weer verder."
Sebastian Vettel kan gaan aftellen... In Abu Dhabi komt er een einde aan zijn mooie loopbaan de in de F1.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

