Red Bull-coureur gek op Barcelona en hoopt op ommekeer: "Ook het circuit is leuk"
Daniil Kvyat kent tot nu toe geen makkelijke start bij Red Bull Racing. Waar de Rus vorig jaar in de Toro Rosso opviel door zijn sterke kwalificaties laten die hem dit jaar in de steek. Daar moet in Barcelona verandering in komen.
Het leven in Spanje staat de Rus ook wel aan: "Ik heb nog in Barcelona gewoond toen ik Formule Renault 2.0l reed. Ik vond dat geweldig. Doordat ik Italiaans spreek, pikte ik het Spaans redelijk snel op, daardoor maakte ik daar ook redelijk snel vrienden. Die zoek ik na het weekend even op."
Kvyat kent het circuit van Barcelona natuurlijk erg goed door het testen: "Het is duidelijk dat ieder team het circuit goed kent, doordat we daar zoveel testen. Vooral in het voorseizoen rijdt iedereen daar veel rondes. Ook al testen we daar veel, het blijft een heel lastig circuit. Er is een reden waarom het circuit gebruikt wordt voor onze tests. Het circuit heeft een hele grote variatie aan bochten die veel verschillende uitdagingen bieden. Als je het goed doet, dan kan Barcelona een heel leuk circuit zijn."
Het leven in Spanje staat de Rus ook wel aan: "Ik heb nog in Barcelona gewoond toen ik Formule Renault 2.0l reed. Ik vond dat geweldig. Doordat ik Italiaans spreek, pikte ik het Spaans redelijk snel op, daardoor maakte ik daar ook redelijk snel vrienden. Die zoek ik na het weekend even op."
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Más noticias
18-08
