Nico Rosberg heeft pijnlijke GP Monaco: "Ik had een totaal gebrek aan vertrouwen"
Nico Rosberg ging afgelopen zondag in Monaco op voor zijn vierde achtereenvolgende zege in het prinsdom. Met de tweede startplaats leek de Duitser een goede uitgangspositie te hebben. De leider in het wereldkampioenschap had echter een zeer lastige zondagmiddag. De snelheid zat er niet in en tot overmaat van ramp moest hij Lewis Hamilton door middel van stalorders van zijn team er voorbij laten. Hamilton won, terwijl Rosberg op de zevende plaats rond banjerde.
Rosberg kan het nog steeds niet goed verwerken: "Het was pijnlijk om Lewis erlangs te laten, maar veel pijnlijker was nog het gevoel dat ik in de auto had. Dat was het slechtst van alles. Ik had een totaal gebrek aan vertrouwen onder die verraderlijke omstandigheden. Dat is overal funest, maar in Monaco helemaal. Ik bleef ver van de limiet verwijderd, want anders was ik in de muur geëindigd. Dat was het meest pijnlijke, omdat ik me realiseerde dat ik met dat gevoel geen gooi naar de zege zou kunnen doen. We onderzoeken waar het vandaan komt en we hebben al wat dingetjes gevonden. Zo was er bijvoorbeeld een probleem met de temperatuur van de remmen. Dat veroorzaakte problemen, maar het is te vroeg om verdere conclusies te trekken. We moeten het nog goed analyseren."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

