Nederlands McLaren F1-talent een hartenbreker? "Die hartjes staan voor alle...."
Nyck de Vries rijdt dit jaar voor het team van ART in de GP3. Na een ietwat moeizame start komt de snelle inwoner van Friesland steeds beter op gang. De Vries valt echter niet alleen op door zijn goede resultaten in de GP3. Hij heeft namelijk nogal een apart helmdesign voor een coureur. Waarom staan nou al die hartjes op zijn helm?
"Die hartjes heb ik al mijn hele carrière op mijn helm staan. Het laat zien hoeveel harten van vrouwen ik al gebroken heb", zo vertelde de Nederlander aan de GP3-website.
"Nee, dat is maar een grapje natuurlijk. Het is afgekeken van de vlag van de provincie waarin ik geboren ben en ik rij er al mijn hele loopbaan mee. Het ontwerp van mijn helm is eigenlijk sinds 2009 al ongewijzigd. De kleuren rood, wit en blauw komen uit de Nederlandse en de Friese vlag. Ik zal de pompeblêden ook altijd op mijn helm houden. Het is een Arai-helm omdat Arai een partner van McLaren is en ik tot de opleiding van McLaren behoor. McLaren staat ook op mijn helm."
Informatie tickets en tribunekaarten bij de Formule 1 Grand Prix van Spa–Francorchamps!
Informatie Formule 1 Tickets voor de Grand Prix van Spa-Francorchamps
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

