Narain Karthikeyan en Karun Chandhok een paar apart
Nadat eerder de namen van Sebastian Vettel, Michael Schumacher, Ryan Hunter-Reay en Jorge Lorenzo zijn bekend gemaakt voor de Race Of Champions in Bangkok, Thailand, zijn er wederom twee namen bekend gemaakt. Dit keer betreft het wederom twee F1-coureurs, namelijk Narain Karthikeyan en Karun Chandhok. Beide coureurs hebben één ding gemeen met elkaar, ze hebben allebei voor het Spaanse F1-team HRT gereden. En zullen tijdens de Race of Champions Team India vertegenwoordigen.
De eerste Aziatische editie van de Race of Champions zal verreden worden in het Rajamangala stadion in Bangkok van viertien tot zestien december.
“Het is echt een eer om uitgenodigd te zijn door de Race of Champions om deel te gaan nemen in dit evenement”, zegt Karthikeyan over zijn deelname. “Het is fantastisch dat de organisatoren hebben besloten om een Indiaas team toe te voegen en dat samen met Narian is geweldig”, zegt Karun Chandhok over zijn bekendmaking voor de Race of Champions.
De eerste Aziatische editie van de Race of Champions zal verreden worden in het Rajamangala stadion in Bangkok van viertien tot zestien december.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Meer nieuws
18-08
