Moddergooien Schumacher en Pirelli gaat door: “Alleen omdat hij er het meeste van profiteerde”
Sinds de komst van Pirelli als bandenleverancier in de Formule 1 lijkt het kampioenschap spannender en aantrekkelijker te zijn geworden. Met zeven verschillende winnaars in de eerst zeven races van dit jaar kan niemand daar meer omheen. De leverancier van het zwarte goud schijnt dus goede zaken te doen, al denkt zevenvoudig wereldkampioen F1 Michael Schumacher daar anders over. Al weken zijn beide partijen in een discussie verwikkeld en afgelopen week klaagde de Duitser opnieuw dat de Pirelli banden niet geschikt zouden zijn. Hij zou liever weer een ‘banden oorlog’ in de Formule 1 terug zien, waarbij concurrerende leveranciers het beste uit de banden proberen te halen. Paul Hembery, baas van Pirelli’s F1 afdeling, slaat echter terug:
Tegen het Duitse Auto Motor und Sport zei de Brit: “Wij richten ons alleen naar de regels, welke niet gemaakt zijn door Mr Schumacher en ook niet door Pirelli.”
Tekst: Mara Wustmans
“Hij zegt dat, omdat de laatste keer dat er een competitie tussen bandenleveranciers was, hij [Schumacher] er het meeste van profiteerde,” aldus Hembery. Daarmee refereert hij naar het tijdperk waarin Ferrari en Bridgestone nauw met elkaar betrokken waren en Schumacher grote successen boekte.
Tegen het Duitse Auto Motor und Sport zei de Brit: “Wij richten ons alleen naar de regels, welke niet gemaakt zijn door Mr Schumacher en ook niet door Pirelli.”
Tekst: Mara Wustmans
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
Más noticias
18-08
