'McLaren daagt Alex Palou voor de rechter'

IndyCar-kampioen Alex Palou is de Oscar Piastri van de IndyCar. Palou’s contract zorgt namelijk voor een enorme rel in de IndyCar-wereld. Eerder besloot hij om in 2024 naar het team van McLaren te gaan, maar hij blijft nu toch bij Chip Ganassi. Dat tegen het zere been van McLaren, dat hem voor volgens IndyStar voor de rechter daagt.
Volgens IndyStar neemt McLaren nu stappen om de Spanjaard voor de rechter te slepen. Zij schrijven dat McLaren een zaak heeft aangespannen tegen Palou, maar ook tegen Chip Ganassi Racing.
Palou is op dit moment zeer succesvol bij het team van Chip Ganassi Racing, maar wilde eigenlijk al dit seizoen vertrekken naar McLaren. Daar werd een stokje voor gestoken, dus zou hij pas in 2024 naar het Britse team gaan, maar ook dit gaat niet gebeuren.
Volgens IndyStar neemt McLaren nu stappen om de Spanjaard voor de rechter te slepen. Zij schrijven dat McLaren een zaak heeft aangespannen tegen Palou, maar ook tegen Chip Ganassi Racing.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Más noticias
18-08
