Max Verstappen bagatelliseert winnen van nog meer titels: “Als het gebeurt, gebeurt het”

Max Verstappen schreef de afgelopen drie wereldkampioenschappen in de Formule 1 op zijn naam. Maar successen uit het verleden zijn geen garanties voor de toekomst, vraag dat aan grote kampioenen als Schumacher, Vettel en Hamilton. Verstappen snapt dit als geen ander en rekent het kampioenschap voor 2024 dan ook nog niet bij op zijn conto.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
“Als het gebeurt, gebeurt het”, vertelt Verstappen tegen The Times over het winnen van nog meer kampioenschappen. “Maar je moet geluk hebben om voor langere tijd in een geweldige auto te kunnen rijden. Je bent erg afhankelijk van het materiaal dat je hebt. Toen ik mijn eerste titel won, zei ik dat alles wat daarna komt een bonus is. Omdat ik realistisch gezien in de Formule 1 alles heb bereikt wat ik wilde bereiken. Op het podium staan, een pole position hebben, een kampioenschap winnen – dit soort dingen waren mijn droom om te bereiken in de Formule 1. Vanaf nu probeer ik gewoon aan de top te blijven.”
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
Más noticias
18-08
