Lawson mag zich opnieuw bewijzen naast Max Verstappen: "Herstel van Isack verloopt goed, maar..."

Red Bull Formule 1-coureur Isack Hadjar zal ook de Grand Prix van Spanje van dit weekend missen, omdat hij verder herstelt van zijn polsblessure. Zo vervangt Liam Lawson opnieuw Hadjar voor het derde opeenvolgende F1-weekend en kan hij zich proberen te bewijzen naast Max Verstappen. Nu dan, komend weekend op de nieuwe F1-baan in Madrid. Yuki Tsunoda neemt op zijn beurt weer de plek van de Nieuw-Zeelander over bij het zusterteam van Red Bull, Racing Bulls.
"Na voor het team te hebben gereden in Zandvoort en Monza, zal Liam ook tijdens de Grand Prix van Spanje, die dit weekend in Madrid wordt verreden, naast Max blijven rijden. De beslissing is genomen omdat het herstel van Isack goed verloopt. Hoewel hij nog niet klaar is om terug te keren in de cockpit, zal hij in Madrid aanwezig zijn om het team te ondersteunen."
Dat valt te lezen op de socialmediakanalen van Red Bull. Het team moet het voor het derde raceweekend op rij zonder Isack Hadjar stellen vanwege zijn blessure. De Fransman liep tijdens de zomerstop een lineaire microfractuur aan zijn linkerpols op met een bokstraining.
Liam Lawson krijgt daardoor opnieuw de kans om zich te bewijzen achter het stuur van de Red Bull RB22. De plek van de Nieuw-Zeelander bij Racing Bulls blijft ondertussen in handen van Yuki Tsunoda, die naast Arvid Lindblad racet. Afgelopen weekeinde in Monza eindigde zowel Lindblad als Tsuoda in de punten. Lawson bleef door tegenslag puntloos.
TIP: Mini DOCU Liam Lawson toen hij als jonge karter begon tot aan de Formule 1!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Madrid. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Pierre Gasly blikt terug op bizarre GP van Italië: “Het verhaal van mijn leven”

Formule 1-goeroe Bernie Ecclestone opgepakt in Portugal

Nico Rosberg wijst na aanvaring tussen Lewis Hamilton en Charles Leclerc één schuldige aan
