Jenson Button legt uit: "En dat alles met 170 mph!"
Jenson Button kijkt reikhalzend uit naar de Grand Prix van India. Komend weekend is het Formule 1-circus voor het eerst te gast in het opkomende land. De McLaren F1-coureur was in de afgelopen races sterk onderweg en hoopt dan ook op het uitdagende Buddh International Circuit sterk voor de dag te komen.
“Het circuit bevat een leuke mix van bochten. Het begin van de ronde is behoorlijk start-stop, daarna enkele rechte stukken met krappe hairpins maar de laatste sector is het meest interessant: enkele snelle bochtencombinaties en wat hoogteverschil.”
“De eerste keer dat je op een nieuw circuit rijdt is een vreemde ervaring want je moet een ongelofelijke hoeveelheid data in je hoofd op een rijtje zetten. Dat is een behoorlijk intense ervaring”, erkende Button. “Je moet alles tegelijk in je opnemen: de continu veranderende grip, kijkend naar onverwachte hobbels, de hoogte van de kerbs controlerend, uitloopzones, pitstraatingang en –uitgang, hoogteverschil. En dat alles met 170 mph!”
“Het circuit bevat een leuke mix van bochten. Het begin van de ronde is behoorlijk start-stop, daarna enkele rechte stukken met krappe hairpins maar de laatste sector is het meest interessant: enkele snelle bochtencombinaties en wat hoogteverschil.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Max Verstappen richting laatste optreden op Zandvoort terwijl Ferrari onder vuur ligt

FIA erkent problemen met huidige F1-reglementen: "Zonder twijfel ingewikkeld"

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Jos Verstappen: "Zijn openingszin was: 'Ik wil Max volgend jaar bij ons in de Formule 1"
Más noticias
18-08
