Jenson Button had aanbiedingen van andere teams: "Als Jenson weer racet, dan voor McLaren"
Jenson Button had zeker de mogelijkheid om in 2017 in de Formule 1 te racen, zo vertelt Ron Dennis althans. De Brit heeft besloten om een jaar niet te racen en om dan vervolgens te evalueren of hij verder wil in de koningsklasse van de autosport. Ron Dennis is tevreden voor de oplossing die hij samen met de voormalig wereldkampioen heeft gevonden. Volgens hem is Jenson een essentieel onderdeel in het Formule 1 team.
"Jenson heeft aanbiedingen gehad van andere teams om volgend jaar te racen, maar heeft deze aanbiedingen naast zich neergelegd", zo vertelde de McLaren CEO aan Sky Sports.
De mogelijkheid dat Button alsnog in 2018 racet is reëel volgens Dennis: "Op dit moment kan ik nog niet zeggen of Button terugkeert achter het stuur van onze bolide in 2018. Uiteraard heeft hij daarin zelf ook wat te zeggen, motivatie en focus zijn namelijk erg belangrijk wanneer je competitief wilt zijn in deze sport. Het is echter duidelijk dat Jenson Button in 2018 een McLaren zal rijden wanneer hij besluit om weer te gaan racen."
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Cadillac F1 Team: "Veelbelovend tempo laten zien en optimaal gebruikgemaakt van de upgrades, maar..."

Ferrari ruikt kansen in Bakoe: Leclerc start naast Russell en ziet plots ruimte voor een sensationele aanval op Mercedes

George Russell relativeert prestaties in Bakoe: “Sinds de zomerstop geweldig geweest”


