Formule 1

In Rusland nemen ze het met de Formule 1 niet zo nauw

Door Casper Bekking16 mei 2012 · 13:58 uur1 min lezen
De Grand Prix van Rusland dreigt serieuze vertraging op te lopen door lokale wisselingen van de politieke macht. In 2014 moet het F1-circus voor het eerst in actie komen op een gloednieuw circuit in het Sochi Olympic Park. De overheid heeft de focus echter voornamelijk liggen op de Olympische Spelen, die enkele maanden voor de eerste race plaatsvinden.

“In de regio Krasnodar hebben serieuze wijzigingen in de leidende posities plaatsgevonden. De regionale gouverneur Alexander Tkachev is opnieuw aangesteld maar de rest van het team is veranderd. Onder hen mensen van Omega, die het contract voor de Russische Grand Prix hebben getekend”, aldus Igor Yermilin, adviseur van de nationale autosportfederatie, tegenover RIA Novosti. “Er is sinds de veranderingen in maart maar weinig werk verricht. Het belangrijkste voor hen is de Olympische Spelen, de Grand Prix is een toetje. Er kunnen serieuze vertragingen in het behalen van de deadlines ontstaan.”

Toch heeft hij vertrouwen in een goede afloop: “Ik twijfel niet aan het succes van dit evenement. Ons land heeft nooit gefaald bij de organisatie van grote, internationale evenementen.”
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×