GERUCHT: Red Bull RB18 heeft de crashtest nog niet doorstaan
Het merendeel van de Formule 1-teams heeft al een datum geprikt waarop zij hun nieuwe strijdwapen gaan onthullen. Red Bull is één van de teams die nog geen datum heeft gepresenteerd. Geruchten luiden dat de RB18 nog niet door de crashtest is gekomen. Naast Red Bull hebben Williams, Haas en Alfa Romeo ook nog geen datum bekend gemaakt waarop ze de auto willen presenteren.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
De Italiaanse tak van Motorsport.com laat weten dat de gloednieuwe RB18 de frontale crashtest niet zou hebben doorstaan. Ondanks de opgelopen vertraging maken Adrian Newey, de monteurs en ingenieurs zich geen zorgen.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Meer nieuws
18-08
