George Russell krijgt drie plekken gridstraf na impeden van Charles Leclerc

AUSTIN - George Russell heeft een gridstraf van drie plekken gekregen nadat hij Charles Leclerc tijdens de sprint shootout in de weg reed. De Mercedes-coureur was bezig met een outlap toen Leclerc met hoge snelheid aankwam rijden. De Ferrari-coureur vertelde toen al direct: "Dat is een penalty voor meneer Russell." Russell start de race vanaf de elfde positie.

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
More news
18-08
