Ferrari komt op de proppen met upgrades: "Nieuwe ontwikkelingen"
Het Ferrari F1 Team blijft hard werken om de F2012 verder te ontwikkelen. De bolide van Fernando Alonso en Felipe Massa begon slecht aan het jaar met een gebrek aan downforce en topsnelheid maar met name sinds de Grand Prix van Spanje is een flinke stap voorwaarts gemaakt. Dat resulteerde al in enkele podiumplaatsen. Toch is het team nog niet tevreden met de resultaten en zijn de zinnen gezet op de eerste pole position van het seizoen.
De Scuderia komt tijdens de komende race in Valencia op de proppen met flink wat upgrades, die voor meer snelheid en tractie moeten zorgen. Het doel daarvan is duidelijk, liet teambaas Stefano Domenicali tegenover Marca weten: “We hebben nieuwe ontwikkelingen voor Valencia. Ons belangrijkste doel is om pole position te behalen en we zijn daar niet ver van verwijderd. Het belangrijkste is dat we de auto blijven verbeteren want we zijn niet tevreden totdat we op pole staan.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Had Verstappen kunnen winnen zonder incident met Hamilton? “Dan was mijn race voorbij geweest”

Goeduitgevoerde pitstop en strategie van het Audi Revolut F1 Team maakte het verschil: "Vanuit strategisch oogpunt zou..."

Opmerkelijke uitspraak van F1-insider: "Ik kijk graag data! Lance Stroll net zo snel als Fernando Alonso"



