Fernando Alonso past met brede glimlach zijn zitje voor de nieuwe Aston Martin AMR23

Fernando Alonso ruilde het team van Alpine eind 2022 in voor een stoeltje bij het Britse Aston Martin. De Spaanse coureur reed aan het einde van het seizoen al in de AMR22 tijdens de bandentest van Pirelli in Abu Dhabi. Eerder deze week bezocht hij de fabriek en volbracht hij wat huishoudelijke taken.
De Spanjaard kreeg een rondleiding en ging langs alle afdelingen in de fabriek langs. Daarnaast moest er natuurlijk een zitje gepast worden en de tweevoudig wereldkampioen leek zich al helemaal thuis te voelen.
De Spanjaard kreeg een rondleiding en ging langs alle afdelingen in de fabriek langs. Daarnaast moest er natuurlijk een zitje gepast worden en de tweevoudig wereldkampioen leek zich al helemaal thuis te voelen.
First day in green. 💚
Earlier this week, @alo_oficial made his debut at AMF1 HQ - meeting the team, spending time in the sim and having a seat fit. pic.twitter.com/myiuMu1gho— Aston Martin Aramco Cognizant F1 Team (@AstonMartinF1) January 27, 2023
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Más noticias
18-08
