Felipe Massa: "Na het ongeluk en alles eromheen..."
Het seizoen van 2009 was vast en zeker een van de zwaarste uit de carrière van Felipe Massa. Het F1-seizoen begon al met problemen toen bleek dat Ferrari de boot flink had gemist door zich bij het ontwikkelen van de F60 vooral te richten op KERS. Net toen het wat beter leek te gaan, moest Massa na een crash in Hongarije vrezen voor zijn leven. Toch was hij vandaag present bij de teampresentatie van Ferrari.
“Na het ongeluk en alles eromheen ben ik trots en blij dat ik weer terug ben. Meer dan ooit wil ik weer aan het werk. Ik hoop dan ook dat we met de nieuwe Ferrari kunnen vechten om de wereldtitel. We zullen er alles aan doen om onze ambities waar te maken.”
“Het is zonder twijfel geweldig om weer aanwezig te zijn bij een presentatie van Ferrari. Dit is een erg speciaal moment voor mij, want ik heb een zwaar jaar achter de rug”, vertelde Massa.
“Na het ongeluk en alles eromheen ben ik trots en blij dat ik weer terug ben. Meer dan ooit wil ik weer aan het werk. Ik hoop dan ook dat we met de nieuwe Ferrari kunnen vechten om de wereldtitel. We zullen er alles aan doen om onze ambities waar te maken.”
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”
Meer nieuws
18-08
