Formule 1

Esteban Ocon verbaast zichzelf: "Ik had nog sneller kunnen zijn, sneller dan Raikkonen"

Door Bas Kaligis29 oktober 2017 · 13:47 uur1 min lezen
MEXICO-STAD - Esteban Ocon verbaasde zichzelf zaterdag tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Mexico. De Fransman van Force India snelde in een tijd van 1.17,437 naar de zesde plaats, nog voor de Red Bull van Daniel Ricciardo. Hij was dan ook een tevreden man na afloop.



"Het was een geweldige kwalificatiesessie. Ik ben echt blij", zei hij. "De auto was gisteren niet zo gemakkelijk te besturen, maar het team heeft 's nachts geweldig werk geleverd om wat meer snelheid te vinden. Iedereen op het circuit en in de fabriek heeft hard gewerkt om verbeteringen aan te brengen en ik voelde het verschil echt."

"Het team heeft me een heel sterke auto gegeven en tijdens de sessie werd het tempo beter en beter. Ik maakte een kleine fout tijdens mijn laatste ronde in Q3, dus misschien had ik nog sneller kunnen zijn en voor Räikkönen kunnen eindigen. Toch ben ik erg blij met dit resultaat en enthousiast over de race. We hebben een sterk racetempo, een goede topsnelheid en het potentieel is er voor een zeer sterk resultaat."

Op zoek naar een leuke aanbieding? Bekijk de beste deals van dit weekend op DayDiscounter

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×