Christian Horner over startincident: "Waar had Max dan heen moeten gaan?"

Red Bull-teambaas Christian Horner baalde na afloop van de Saudische Grand Prix met Max Verstappen mee over de 5 seconden tijdstraf na de start. De Brit vond niet dat Verstappen iets verkeerd had gedaan en wees bovendien naar alle gesprekken over incidenten kort na de start. Aan de andere kant kon Horner wel tevreden zijn over de pace van de Red Bull.
"We hebben die discussie met de racedirecteur gevoerd, voor de start tijdens de briefing en we zouden de coureurs laten racen", zo reageerde Horner bij Sky Sports F1. "Waar had Max dan heen moeten gaan in die eerste bocht? We hebben de race met 2.6 seconden verloren, dus dat is zwaar."
"Het meest positieve is dat de snelheid goed was", vervolgt Horner. "Het was een hele positieve race. Gefeliciteerd aan Oscar, maar we zijn teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

UITSLAGEN Formule 1: alles resultaten van de Grand Prix van Azerbeidzjan op een rijtje!

Max Verstappen raakte in de slotfase nog even de muur, wat bewijst dat hij hard aan het pushen was

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging


