Carlos Sainz ziet Red Bull wel zitten: “Dankzij Helmut Marko in de F1”
Carlos Sainz is op zoek naar een nieuw team door de komst van Daniel Ricciardo naar Renault. De Spanjaard wordt verhuurd door Red Bull en een terugkeer zou dan ook logisch zijn. Max Verstappen zou zijn veto hebben uitgesproken, maar dat is volgens adviseur Helmut Marko niet waar. Sainz ziet het wel zitten om teamgenoot van de Nederlander te worden. “Op dit moment ben ik nog rijder van Renault”, zegt Sainz in Auto, Motor und Sport.
“Maar als Red Bull me terug vraagt, verandert dat veel”, zegt Sainz. “Ik ben Red Bull veel schuldig en het onderlinge respect is heel groot. Ik heb een zeer goede band met Helmut Marko”, zegt Sainz. “Dankzij hem zit ik in de Formule 1.”
“Maar als Red Bull me terug vraagt, verandert dat veel”, zegt Sainz. “Ik ben Red Bull veel schuldig en het onderlinge respect is heel groot. Ik heb een zeer goede band met Helmut Marko”, zegt Sainz. “Dankzij hem zit ik in de Formule 1.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"

Max Verstappen heeft de overhand op Isack Hadjar, maar Sergio Perez slaat het grootste gat

Toekomst Kimi Antonelli bezegelt: “Op een dag rijdt hij in het rood”

Ferrari krijgt duidelijke boodschap over Lewis Hamilton in jacht op F1-historie
More news
18-08
